Laipni lūdzam atpūtas vietā ATOMI!

Māja Atomi ir uzbūvēta 1930. gadā. Tās īpašnieks un saimnieks bija vietējais iedzīvotājs Andrejs Jaunzems un tieši viņš ir iedevis mājai nosaukumu ATOMI. Pēc nostāstiem cilvēks bija izglītots, interesants, kā arī liels grāmatu un dzejas draugs. A.Jaunzemam bija svarīgi, lai viņa ģimene ir stipra un vienota. Nosaukums Atomi ir radies no sengrieķu vārda: ἄτομος, atomos — ko nozīmē nedalāms.

 A.Jaunzemam piederēja arī zemes gabali ar nosaukumiem Plutoni un Galaktikas.

Savā jaunbūvē Andrejs nepaspēja iedzīvoties, jo sācies Otrais pasaules karš. Bēgļu gaitas noveda Kanādā un viņš palika tur dzīvot līdz mūža beigām. Savas vēstules uz dzimteni Andrejs parakstīja kā “Atoms”.

1930. gadu beigās A.Jaunzems izīrēja māju Atomi Latvijas armijai. Līdz 1941. gadam mājā bija izvietota radio stacija un šeit dzīvoja stacijas apkalpošanas personāls, tai skaitā Aleksejs Uļskis ar sievu Natāliju un dēlu Agri.
Pēc karā māju denacionalizēja un sadalīja dzīvokļos.  

Mēs esam Paškovsku ģimene, šīs burvīgās vietas saimnieki.
“Atomi” ir iegādāti mūsu īpašumā 2013. gadā februārī un tā kā ilgus gadus mājā neviens ne dzīvoja, uzreiz sākās lielais atjaunošanas darbu posms, lai šai vietai atgrieztu dzīvību un mājīgumu.
Par šo laiku Atomos ir ieguldīts milzīgs darbs, realizētas vistrakākās idejas un ielikta daļiņa no mums katra.
Cenšamies radīt vietu ar savu dvēseli un saglabāt seno laiku šarmu.

Viesu atpūtai piedāvājam:

Brīvdienu māja ATOMI

Tā ir atjaunota divstāvu lauku māja (190 m2), kur senlietas un senatnīga gaisotne lieliski apvienota ar mūsdienīgu komfortu. Māja ar aprīkotu virtuvi, atpūtas istabu un 5 mājīgām istabiņām nakšņošanai (līdz 10 viesiem).

Country Bus

Piedāvājam pavadīt brīvdienas laukos un nakšņot autobusā! Country Bus salons ir pilnībā pārveidots , lai viesi justos ērti un komfortabli. Autobuss paredzēts līdz četriem viesiem.

Piknika Vagoniņš

Vieta nelielām bērnu ballītēm svaigā gaisā 🍬🍭🎉
☆bērnu rotaļu laukums
☆galdi ar soliem
☆mangals ar piederumiem (ogles jāpaņem līdzi)
☆elektriskā tējkanna
☆silts un auksts ūdens
☆labierīcības

Pirts namiņš romantiskai atpūtai

Aicinām baudīt atputu divatā vai ģimenes lokā (+2bērni) mūsu pirts namiņā. Viesu rīcībā pirts namiņš ar kamīnu, un siltā ūdens baļļa mierpilnai atpūtai.

Ģimenes māja ATOMIŅI

Komfortabla mājiņa vienai ģimenei vai draugiem līdz piecām personām.

Mini ZOO

Piedāvājam Jums izbaudīt lauku vidi un mieru kopā ar mūsu dzīvnieciņiem un putniem. Pie mums dzīvo Āfrikas strausi, Austrālijas emu, mangusts Emma, ēzeļi, lamas, Holandes pundurkaziņas, staltbrieži, surikāti, kamieļi. Ganībās sastapsiet arī govis, aitas un savvaļas zirgus. Bērni priecāsies par iespēju pabarot trušus, nutrijas, pundurcūciņas, jūrascūciņas un citus dzīvniekus, kā arī izmantot bērnu laukumu.

Lai jums jauka atpūta!

Svetlana, Jānis, Jānis un Raivis