Atomi

Laipni lūdzam atpūtas vietā ATOMI!

Māja Atomi ir uzbūvēta 1930. gadā. Tās īpašnieks un saimnieks bija vietējais iedzīvotājs Andrejs Jaunzems un tieši viņš ir iedevis mājai nosaukumu ATOMI. Pēc nostāstiem cilvēks bija izglītots, interesants, kā arī liels grāmatu un dzejas draugs. A.Jaunzemam piederēja arī zemes gabali ar nosaukumiem Plutoni un Galaktikas.

Savā jaunbūvē Andrejs nepaspēja iedzīvoties, jo sācies Otrais pasaules karš. Bēgļu gaitas noveda Kanādā un viņš palika tur dzīvot līdz mūža beigām. Savas vēstules uz dzimteni Andrejs parakstīja kā “Atoms”.

1930. gadu beigās A.Jaunzems izīrēja māju Atomi Latvijas armijai. Līdz 1941. gadam mājā bija izvietota radio stacija un šeit dzīvoja stacijas apkalpošanas personāls, tai skaitā Aleksejs Uļskis ar sievu Natāliju un dēlu Agri.
Pēc karā māju denacionalizēja un sadalīja dzīvokļos.  

Mēs esam Paškovsku ģimene, šīs burvīgās vietas saimnieki.
“Atomi” ir iegādāti mūsu īpašumā 2013. gadā februārī un tā kā ilgus gadus mājā neviens ne dzīvoja, uzreiz sākās lielais atjaunošanas darbu posms, lai šai vietai atgrieztu dzīvību un mājīgumu.
Par šo laiku Atomos ir ieguldīts milzīgs darbs, realizētas vistrakākās idejas un ielikta daļiņa no mums katra.
Cenšamies radīt vietu ar savu dvēseli un saglabāt seno laiku šarmu.

Viesu atpūtai piedāvājam:

Brīvdienu māja ATOMI

Tā ir atjaunota divstāvu lauku māja (190 m2), kur senlietas un senatnīga gaisotne lieliski apvienota ar mūsdienīgu komfortu. Māja ar aprīkotu virtuvi, atpūtas zāli (līdz 30 personām) un 6 mājīgām istabiņām nakšņošanai (12 personas + 4 papildvietas). Pieejams bezvadu internets, televīzija.

Lauku pirts un silts ūdens kubls

Aicinām lieliski pavadīt laiku ar draugiem vai ģimenes lokā. Viesu rīcībā pirts ēka ar kamīnzāli līdz 20 personām un siltā ūdens baļļa.

Lielā ēka pasākumiem

Lieliem pasākumiem vasaras sezonĀ ir pieejama liela zāle (līdz 80 personām) ar virtuvi un 2 WC.

Ģimenes māja ATOMIŅI

Komfortabla mājiņa vienai ģimenei vai draugiem līdz piecām personām.

Liela koka nojume

Plašā teritorija, dārzs, bērnu laukums, volejbola un futbola laukumi, skatu tornis, dīķis, liela koka nojume (35 personām) ar dārza mēbelēm,grilu un ar malkas kurināmo plīti.

Lauku zoosēta

Pie mums arī varēsiet apskatīt putnu dārzu, kurā sastapsiet pāvus, fazānus, tītarus un vistas. Bērni priecāsies par iespēju apskatīt un pabarot mājdzīvniekus: gotiņas, kaziņas, aitiņas un trušus. Ir apskatāma seno darbarīku kolekcija.

Lai jums jauka atpūta!

Svetlana, Jānis, Jānis un Raivis